ثبت نام میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد
نوشته شده توسط : sevda

زمان ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی ، غیردولتی و پیام نور از ۲۰ خرداد آغاز می شود .


زمان ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ( فرزند شهید ، فرزند، آزاده و فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه اعلام شد .

بر این اساس دانشگاه‌ها و مؤسسات موظف هستند زمان شروع ثبت درخواست متقاضیان واجد شرایط را با استفاده از ابزارهای مناسب ( سایت دانشگاه ، تابلوهای اعلانات آموزشی در کلیه دانشکده‌های هر دانشگاه یا مؤسسه ) اطلاع رسانی کنند .

دانشگاه‌های مبدا موظفند درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از ۲۰ تیر تا ۳۱ تیرماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی ، نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریزنمرات دانشجو را ضمیمه کنند .

متقاضیان واجد شرایط آئین نامه نقل و انتقال، باید در زمان اعلام شده، ( ۲۰ خرداد لغایت ۲۰ تیرماه ) از طریق مراجعه به سامانه سجاد به نشانی portal.saorg.ir در خواست خود را با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی ، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد ، ثبت کرده و تمامی مراحل ثبت نام اولیه ، تکمیل فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل و پس از دریافت کد رهگیری ، نتیجه را ازطریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند .

همچنین دانشجویان شاهد و ایثارگری که در سال گذشته حکم میهمانی شأن خاتمه یافته، باید مجدد در سامانه ثبت نام کرده و کارنامه تحصیلی خود را بارگذاری و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کنند .

متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت نام کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه کنند .

متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد .

دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته از این سامانه برای ثبت در خواست خود استفاده نکنند . متقاضیان همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در خصوص سامانه از قسمت پشتیبانی سامانه در خواست خود را ارسال کنند .

منبع : ثبت نام میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد

:: بازدید از این مطلب : 77
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: