نوشته شده توسط : sevda

پس از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 ظرفیت برخی از دانشگاه ها خالی می ماند . این دانشگاه ها با ارسال درخواست تکمیل ظرفیت به سازمان سنجش پزشکی و انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت به دنبال پذیرش مجدد داوطلبان در رشته های دارای ظرفیت خالی هستند .

 

 وزارت بهداشت با انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۹ لیست رشته ها و دانشگاه های دارای ظرفیت خالی را منتشر کرده و فرصت دوباره ای را در اختیار متقاضیانی که موفق به انتخاب رشته ارشد نشده و یا از محل قبولی خود راضی نیستند می دهد .

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ۹۹ بر روی سایت سازمان علوم پزشکی قرار گرفته و تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت امکان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت را دارند . از آنجایی که اطلاع از تعداد پذیرش در هر کد رشته محل در زمان تکمیل ظرفیت بسیار مهم است در ادامه مطلب به توضیح انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99 می پردازیم .

 

زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99

پس از اعلام ظرفیت های خالی ارشد هر دانشگاه به سازمان علوم پزشکی ، لیستی از کد رشته ها ، دانشگاه ها و تعداد صندلی های خالی در سایت وزارت بهداشت قرار می گیرد . داوطلبان مجاز به انتخاب رشته با دانلود و مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ می توانند در این فرآیند شرکت کنند .

سال گذشته دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت از 14 مهر ماه به مدت 3 روز بر روی سامانه علوم پزشکی قرار گرفت و داوطلبان با وارد کردن کد رهگیری امکان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد را داشتند . امسال نیز با تعویق برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 در صورت وجود ظرفیت خالی ، احتمالا زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت در اواسط مهر ماه می باشد .

 

 به محض اعلام زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ۹۹ متن مقاله بروزرسانی می شود .

 

به داوطلبان مجاز به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99 توصیه می کنیم برای اطلاع از زمان انتشار دفترچه و دانلود آن عضو کانال تلگرامی کارشناسی ارشد هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا را دنبال کنند .

بیشتر بخوانید: زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

 

 

 

 

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99

پس از اینکه وزارت بهداشت لیست ارسالی ظرفیت ها خالی دانشگاه های علوم پزشکی را تأیید کرد ، این لیست در سایت وزارت بهداشت قرار گرفته و لینک دانلود آن فعال می شود . داوطلبان با مطالعه آن می توانند نسبت به انتخاب رشته در زمان مشخص شده اقدام کرده و با وارد کردن کد رهگیری در سامانه به صفحه انتخاب رشته هدایت شوند .

 

 لیست رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

لیست بالا مربوط به ظرفیت های خالی کارشناسی ارشد دانشگاه های علوم پزشکی در سال پیش بوده و لینک جدول لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ به محض انتشار در این جا قرار می گیرد .

 به داوطلبان توصیه می شود پیش از ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 شرایط و نحوه شرکت در این فرآیند را به دقت مطالعه کنند به خصوص داوطلبانی که در مرحله نخست انتخاب رشته قبول شده و در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کرده اند زیرا در صورت قبولی در رشته ای جدید در تکمیل ظرفیت باید از رشته پذیرش شده قبلی خود انصراف دهند .

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 دارای نکات و ضوابطی است که دانستن آنها راه پذیرش داوطلبان در رشته  و دانشگاه مورد علاقه شان را هموار می کند لذا به داوطلبان پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به ثبت کد رشته ها حتما شرایط تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت را مطالعه کرده و صپس به ذخیره رشته محل ها بپردازند .

کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ۹۹ همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات متقاضیان خواهند بود .

در ادامه بخوانید : تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 99 وزارت بهداشت چه زمانی است ؟

✔️ احتمالا دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99 در مهر ماه منتشر شود که به محض فعال شدن لینک در متن مقاله قرار می گیرد .2- ✔️ داوطلبانی که در مرحله نخست انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99 قبول نشده اند ، امکان ثبت نام در تکمیل ظرفیت را دارند ؟

✔️ بله ، با توجه به متن مقاله تمامی داوطلبان مجاز شده در انتخاب رشته امکان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99 را دارند .3- ✔️ دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در چه سایتی منتشر می شود ؟

✔️ لیست رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 99 در سایت سازمان علوم پزشکی که آدرس آن در متن مقاله نیز موجود است منتشر می شود .

منبع : دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

:: بازدید از این مطلب : 150
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: