کاهش صندلی های الکترونیکی آزمون MHLE 99
نوشته شده توسط : sevda

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ، با توجه به ضرورت اجرای پروتکل رعایت فاصله گذاری اجتماعی در برخی از حوزه های امتحانی آزمون MHLE از تعداد صندلی های الکترونیکی کاسته و همزمان آزمون کاغذی برگزار می شود .

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت ، اعلام کرده است : با توجه به شرایط فعلی و بر اساس رصد وضعیت ابتلا و انتقال کرونا ویروس جدید در کشور و ضرورت اجرای پروتکل های مربوطه و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، ممکن است تا اطلاع بعدی در برخی از حوزه های الکترونیک از تعداد صندلی های الکترونیک کاسته و همزمان، آزمون به صورت کاغذی نیز برگزار شود .

در این صورت، تعدادی از داوطلبان به صورت تصادفی انتخاب و به روش کاغذی آزمون خواهند داد .

بر اساس برنامه زمانی آزمون های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت ( MHLE ) در سال ۹۹ ، تعداد ۵ آزمون در روزهای ۲ مرداد ، ۱۳ شهریور، ۱۰ مهر ، ۲۰ آذر و ۱۶ بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد .

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت ( MHLE ) دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل ( ۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری ، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری ) و ۱۰۰ نمره ( بدون نمره منفی ) است .

با توجه به افزوده شدن حوزه های جدید ، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول ( همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید ) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت ، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند (پیوند Edit Registration Form) در غیر این صورت ، نیاز به اقدامی ندارند .

منبع : کاهش صندلی های الکترونیکی آزمون MHLE 99

:: بازدید از این مطلب : 94
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: