سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99
نوشته شده توسط : sevda

متقاضیان و شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان سال 99 رشته عمران می توانند مدتی پس از شرکت در آزمون دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال ۹۹ صلاحیت مورد نظر را دریافت کرده و امکان پذیرش یا عدم پذیرش خود را بررسی کنند . هم چنین سایر داوطلبان نیز می توانند با دانلود این سوالات برای نوبت بعدی آزمون نظام مهندسی آماده شوند . 

 

آزمون نظام مهندسی سال 99 صلاحیت های اجرا ، نظارت و محاسبات رشته عمران در دو نوبت اول و دوم برگزار می شود و واجدین شرایط شرکت در این آزمون ، می توانند با شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان ، پروانه فعالیت حرفه ای دریافت کنند . این دسته از داوطلبان با حضور در جلسه آزمون و کسب حد نصاب 50% نمره آزمون ، می توانند پروانه نظام مهندسی خود را دریافت کنند .

2 دسته از داوطلبان شرکت کننده به دنبال دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران سال ۹۹ هستند ، دسته اول داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده اند و پیش از اعلام نتایج می خواهند با بررسی سوالات وضعیت حدودی پذیرش خود را تخمین بزنند . دسته دوم نیز داوطلبان دوره بعدی آزمون نظام مهندسی عمران هستند که خواستار بررسی سوالات و آشنایی با شیوه طراحی سوال های آزمون هستند .

با توجه به نیاز داوطلبان آزمون نظام مهندسی ۹۹ رشته عمران برای دسترسی به سوالات و پاسخنامه آزمون ، در ادامه این مقاله لینک دانلود نمونه سوالات آزمون ورود به حرفه مهندسان سال 99 در 3 صلاحیت رشته عمران ارائه شده است .

 

دانلود دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر 99

 طبق اطلاعیه های منتشر شده از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، نوبت اول آزمون نظام مهندسی رشته عمران در بازه زمانی مهر 99 برگزار خواهد شد . این آزمون مانند تمام دوره های قبل در 3 صلاحیت اجرا ، نظارت و محاسبات برگزار می شود .

 

 طبق مندرجات اطلاعیه منتشر شده در خصوص زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی 99 ، این آزمون در تاریخ 3 و 4 مهر ماه سال جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد .

 

 سال گذشته حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون نظام مهندسی مهر ماه ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در تاریخ 15 آبان ماه منتشر شده است .

 

 با استناد به این موضوع و هم چنین با در نظر گرفتن زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی ، پیش بینی می شود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران در بازه زمانی آبان ماه منتشر شود که به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

 

 در ادامه به منظور اطلاع داوطلبان از شیوه طراحی سوالات آزمون نظام مهندسی صلاحیت های اجرا ، نظارت و محاسبات رشته عمران ، نمونه سوالات و پاسخنامه آخرین دوره این آزمون را ارائه داده ایم .

 

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران
رشته - صلاحیت آزمون نظام مهندسی مهر 98 آزمون نظام مهندسی مهر 99
عمران - اجرا برای دانلود سوالات و پاسخنامه مهر 98 کلیک کنید منتشر نشده
عمران - نظارت برای دانلود سوالات و پاسخنامه مهر 98 کلیک کنید منتشر نشده
عمران - محاسبات برای دانلود سوالات و پاسخنامه مهر 98 کلیک کنید منتشر نشده

 

 مجددا خاطر نشان می شود که به محض انتشار سوالات آزمون نظام مهندسی ۹۹ رشته عمران ، این مقاله بروزرسانی شده و لینک دانلود سوالات و پاسخنامه در مقاله فعال خواهد شد . هم چنین داوطلبان آزمون نظام مهندسی رشته عمران می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از زمان انتشار سوالات و پاسخنامه آزمون مطلع شوند .

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

 

جزئیات دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر 99

 داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 موفق به نام نویسی شده اند و یا قصد شرکت در این آزمون را دارند ، با دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر ۹۹ می توانند توضیحات تکمیلی آزمون اعم از زمان ارائه شده برای پاسخگویی ، تعداد سوالات ، نمره منفی و ... را مشاهده کنند .

 

 در انتهای فایل نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران هر یک از صلاحیت های اجرا ، نظارت و محاسبات ، پاسخنامه تستی آزمون نیز ارائه شده است . داوطلبان شرکت کننده در آزمون می توانند پیش از اعلام نتایج با تطبیق پاسخنامه و پاسخ های خود امکان پذیرش خود را پیش بینی کنند .

 

 اما مهم ترین بخش این دفترچه بخش تعداد سوالات و مهلت ارائه شده می باشد ، چراکه داوطلبان با اطلاع از این فاکتورها می توانند زمان آزمون را مدیریت کرده و به نتیجه بهتری در مطالعه منابع آزمون نظام مهندسی دست یابند . در ادامه تعداد سوالات و زمان پاسخدهی به سوالات هر یک از صلاحیت های رشته عمران ارائه شده است .

 

 

 تعداد سوالات و زمان پاسخگویی آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99 :

 

 صلاحیت اجرا : 60 سوال - 150 دقیقه

 صلاحیت نظارت : 60 سوال - 150 دقیقه

 صلاحیت محاسبات : 60 سوال - 240 دقیقه

 

 داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان که موفق به ثبت نام در آزمون شده و یا قصد نام نویسی در ازمون دوره بعدی را دارند ، می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۹۹ از حد نصاب های تعیین شده آزمون و جزئیات پذیرش نهایی و ... مطلع شوند .

در ادامه بخوانید: دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

 

اگر پس از مطالعه مقاله سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99 ، سوالی درباره این آزمون و دانلود سوالات دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .سوالات متداول

 

1- ✔️ سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران چه زمانی منتشر می شود ؟

✔️ سوالات این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون منتشر می شود که به محض انتشار لینک دانلود سوالات در این مقاله فعال می شود .2- ✔️ از چه طریقی می توان پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران را دانلود کرد ؟

✔️ داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه سوالات مندرج در این مقاله ، پاسخنامه همان آزمون را در انتهای دفترچه مشاهده کنند .3- ✔️ داوطلبان برای پاسخدهی به سوالات آزمون نظام مهندسی عمران به چه میزان فرصت دارند ؟

✔️ مهلت پاسخگویی به آزمون هر یک از صلاخیت های اجرا ، نظارت و محاسبات رشته عمران با هم متفاوت است که به تفکیک در این مقاله ارائه شده است .

منبع : سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99

:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: