رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی
نوشته شده توسط : sevda

متقاضیان نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 با اطلاع از رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی سال ۹۹ و رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی سال جاری می توانند با رعایت سایر شرایط تعیین شده برای رشته شغل ایده آل خود نام نویسی کنند .چهارمین دوره از آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال 99 ، به منظور تامین نیروی انسانی و متخصص در زمینه های مختلف کاری ، برگزار می شود . بیش از 2400 شرکت با ارائه 47000 موقعیت شغلی ، متقاضی جذب نیرو های متخصص و با مهارت های بالا در زمینه های مختلف تجاری ، صنعتی ، دانش بنیان و ... هستند .

داوطلبان متقاضی جذب در سازمان ها و شرکت های خصوصی می بایست پیش از ثبت نام در این آزمون رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی ۹۹ و رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۹۹ را بررسی کنند . در نهایت در صورت یافتن رشته شغل مورد نظر و متناسب با شرایط خود ، برای نام نویسی در این آزمون اقدام کنند .

لذا در ادامه این مقاله به منظور آگاه سازی متقاضیان نام نویسی این آزمون ، لیست رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 و رشته های شغلی ارائه شده در چهارمین دوره از این آزمون را ارائه داده ایم .

 

رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

 یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبان جذب در سازمان ها و شرکت های خصوصی و یا متقاضیان نام نویسی در آزمون استخدامی سال جاری ، رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 می باشد . چرا که بسیاری از آزمون های استخدامی شرط رعایت تجانس رشته تحصیلی و رشته شغل انتخابی را از ملاک های نام نویسی در آزمون می دانند .

 

 مطابق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال ۹۹ و مانند دوره های پیشین هیچ گونه تجانس رشته تحصیلی و شغلی را در نظر نداشته و شرکت در این آزمون بیشتر مبتنی بر اطلاعات ، مهارت ها و توانایی های داوطلبان می باشد و لذا متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی هیچ نگرانی بابت رشته تحصیلی خود نداشته باشند .

رشته های تحصیلی داوطلبان ملاکی برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ نمی باشد

 

 خاطر نشان می شود که معدل و مقطع تحصیلی داوطلبان نیز برای نام نویسی در آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 ملاک نبوده و داوطلبان فارغ التحصیل تمام مقاطع مجاز به نام نویسی در این آزمون هستند . داوطلبان می توانند در صورت یافتن رشته شغلی مورد نظر در این آزمون نام نویسی کنند .

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 

 

 

 

رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

 رشته های شغلی مورد تقاضای شرکت ها و ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۹۹ بنا به ماهیت ، خدمات ، حیطه کاری و ... به 9 زیر مجموعه که تحت عنوان " دسته شغلی " مطرح شده ، تقسیم می شوند . این 9 دسته شغلی به شرح زیر می باشند .

 

 دسته شغل بازاریابی و فروش

​ دسته شغل سلامت

​ دسته شغل فناوری اطلاعات

​ دسته شغل فنی و اجرایی

​ دسته شغل کارشناسی و ارائه خدمات

​ دسته شغل مالی ، اداری و حقوقی

​ دسته شغل مدیریتی

​ دسته شغل مهندسی

​ دسته شغل هنر ، رسانه و آموزش

 

 طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی سال 99 ، در چهارمین دوره از برگزاری این آزمون حدود 264 عنوان شغلی ( رشته کاری ) در 2400 شرکت و با بیش از 47000 رشته شغل ( شغل های ارائه شده در شرکت های مختلف ) ارائه شده است .

 

 داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با توجه به تعاریف ارائه شده هر یک از این رشته ها و مهارت های لازم برای ورود به این شغل ، ظرفیت ها و شرکت های ارائه دهنده می توانند مناسب ترین گزینه متناسب با شرایط خود را انتخاب کنند .

 

 بدیهی است همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، معدل داوطلبان ، مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی داوطلب ملاکی برای نام نویسی و پذیرش در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ نبوده و بیشتر مهارت و توانایی های فرد ملاک تعیین کننده پذیرش وی تلقی می شود .

 

 رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی پس از اعلام نیاز شرکت ها به دبیرخانه استخدام شرکت های خصوصی ، دسته بندی شده و با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در دفترچه راهنمای آزمون به داوطلبان اطلاع رسانی می شود .

 

برای دانلود رشته های شغلی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 کلیک کنید .

 

 در صورت انتشار اصلاحیه ای برای رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ این مقاله برورسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ازمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان این آزمون با مطالعه مقاله زیر می توانند از زمان برگزاری آزمون مطلع شده و آمادگی بهتری را برای روز برگزاری داشته باشند .

در ادامه بخوانید: زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

 

اگر پس از مطالعه مقاله رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ ، سوالی درباره این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ فارغ التحصیلان چه رشته هایی مجاز به ثبت نام در ازمون استخدامی بخش خصوصی هستند ؟

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، رشته تحصیلی داوطلبان ملاک ثبت نام و انتخاب شغل آزمون استخدامی بخش خصوصی نمی باشد .2- ✔️ آزمون استخدامی بخش خصوصی برای جذب نیرو در کدام رشته ها برگزار می شود ؟

✔️ این آزمون به منظور جذب نیرو در 9 دسته شغلی بازاریابی و فروش ، سلامت ، فناوری اطلاعات ، مهندسی و .... برگزار می شود که لیست کامل رشته های شغلی این ازمون در مقاله ارائه شده است .3- ✔️ حداقل مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی چیست ؟

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، مدرک تحصیلی داوطلبان ملاکی برای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی نمی باشد .

منبع : رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی

:: بازدید از این مطلب : 58
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: