هزینه ثبت نام آزمون قضاوت
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان متقاضی نام نویسی در آزمون قضاوت سال 99 باید برای ثبت نام در این آزمون هزینه تعیین شده از سوی سازمان سنجش را پرداخت کرده و با تهیه کارت اعتباری و شماره سریال مندرج در آن اقدام به ثبت نام کنند . هزینه ثبت نام آزمون قضاوت سال ۹۹ به میزان 168000 تومان تعیین شده است .آزمون قضاوت هر ساله یکبار زیر نظر قوه قضاییه و به منظور جذب داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط تصدی منصب قضا ، برگزار می شود . سازمان سنجش و آموزش کشور مانند دوره های اخیر ، مجری نام نویسی و برگزاری آزمون قضاوت سال ۹۹ نیز می باشد . داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در جذب عمومی امر قضا در سال ۹۹ هستند باید در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش مراحل مشخص شده را تکمیل کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند .

داوطلبان در مرحله نخست نام نویسی آزمون قضاوت 99 باید هزینه ثبت نام تعیین شده را به صورت الکترونیکی پرداخت کرده و سپس با تهیه شماره سریال ثبت نام وارد صفحه فرم های نام نویسی آزمون سال جاری شوند . لذا در ادامه این مقاله به منظور آگاه سازی داوطلبان میزان ، زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت سال 99 ارائه شده است .

 

میزان هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99

 همانطور که پیش از این اشاره شده است ، آزمون قضاوت هر ساله زیر نظر قوه قضاییه و از سوی سازمان سنجش برگزار می شود . معمولا جزئیات ثبت نام و برگزاری این آزمون از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه تعیین می شود و پس از تصویب نهایی از سوی سازمان سنجش در دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت اطلاع رسانی می شود .

 

 طبق اطلاعیه منتشرش شده از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در خصوص جذب عمومی تصدی امر قضا در سال ۹۹ ، هزینه نام نویسی در آزمون قضاوت سال جاری به میزان 168000 تومان تعیین شده است که داوطلبان برای تهیه کارت اعتباری ناویسی این آزمون باید این هزینه را پرداخت کنند .

 

هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99 به میزان 168000 تومان تعیین شده است .

 

 داوطلبان با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا می توانند از آخرین اخبار آزمون قضاوت مطلع شوند ، همچنین برای اطلاع از جزئیات نام نویسی آزمون قضاوت 99 می توانند مقاله زیر را مطالعه کنند .

حتما بخوانید: ثبت نام آزمون قضاوت

 

 

 

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99

 اولین مرحله ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۹۹ پرداخت هزینه تعیین شده برای نام نویسی در این آزمون می باشد چرا که داوطلبان برای ورد به سامانه ثبت نام آزمون قضاوت سال 99 به شماره سریال مندرج در کارت اعتباری آزمون قضاوت خریداری شده نیاز دارند .

 

 معمولا لینک پرداخت هزینه این آزمون با آغاز زمان ثبت نام آزمون قضاوت فعال شده و داوطلبان می توانند در مهلت ارائه شده از سوی سازمان سنجش ، هزینه ثبت نام آزمون قضاوت را پرداخت کرده و پس نهایی کردن خرید خود کارت اعتباری آزمون که حاوی شماره سریال است ، دریافت کنند .

 

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در خصوص جذب عمومی تصدی امر قضا در سال 99 ، ثبت نام آزمون قضاوت ۹۹ از 12 مرداد ماه آغاز شده و تا 20 مرداد ماه ادامه دارد و لذا داوطلبان در این مهلت ارائه شده باید هزینه آزمون را پرداخت کنند .

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99 از 12 مرداد ماه آغاز می شود .

 

 به محض آغاز مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت 99 مطلع شوند .

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ثبت نام آزمون قضاوت

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99

 همانطور که پیش از این اشاره شده است ، ثبت نام آزمون قضاوت از سوی سازمان سنجش و به صورت اینترنتی انجام می شود . داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون قضاوت باید در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org برای نام نویسی در این آزمون اقدام کنند .

 

 لذا پرداخت هزینه آزمون قضاوت ۹۹ نیز به صورت الکترونیکی و از طریق سایت این سازمان انجام می شود . داوطلبان می توانند با استفاده از اطلاعات کارت بانکی خود و رمز اینترنتی ، مراحل پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99 را طی کرده و کارت اعتباری این آزمون را تهیه کنند .

 

 در ادامه این مقاله برای تسهیل روند پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99 مراحل خریداری کارت و لینک ورود به سامانه پرداخت هزینه آزمون سال جاری را ارائه داده ایم .

 

 

1 - ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

2 - انتخاب گزینه سایر آزمون های استخدامی از منوی سمت راست صفخه

3 - انتخاب گزینه " ثبت نام جذب عمومی تصدی امر قضا سال 1399 "

4 - انتخاب گزینه خرید کارت اعتباری از منوی سمت راست

5 - تکمیل اطلاعات فردی و شناسایی خواسته شده و تایید اطلاعات

6 - تکمیل اطلاعات خرید و کارت بانکی برای نهایی کردن خرید

7 - تایید اطلاعات و تهیه کارت اعتباری حاوی سریال ثبت نام

 

به محض آغاز مهلت ثبت نام آزمون سال جاری ، لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت ۹۹ در این قسمت فعال خواهد شد

 

 به محض آغاز مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . به داوطلبان توصیه می شود علاوه بر جذب عمومی تصدی امر قضا ، در صورت علاقه در جذب اختصاصی قضات نیز نام نویسی کنند .

در ادامه بخوانید: ثبت نام جذب اختصاصی تصدی منصب قضا

 

 

 

اگر پس از مطالعه مقاله هزینه ثبت نام آزمون قضاوت 99 ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

 سوالات متداول

 

1- ✔️ چه زمانی باید هزینه ثبت نام آزمون قضاوت را پرداخت کرد ؟

✔️ مهلت پرداخت هزینه این آزمون همزمان با آغاز زمان ثبت نام شروع می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .2- ✔️ به چه صورتی باید هزینه ثبت نام آزمون قضاوت را پرداخت کرد ؟

✔️ پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که مراحل پرداخت در این مقاله ارائه شده است .3- ✔️ از چه طریقی باید کارت اعتباری ثبت نام آزمون قضاوت را دریافت کرد ؟

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان با پرداخت هزینه تعیین شده می توانند کارت اعتباری ثبت نام آزمون قضاوت را دریافت کنند .

منبع : هزینه ثبت نام آزمون قضاوت

:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 8 مرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: