هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان علاقه مند به ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 99 باید برای تکمیل فرآیند نام نویسی خود ، نخست هزینه تعیین شده برای ثبت نام این آزمون را پرداخت کنند و سپس با دریافت سریال مندرج در کارت اعتباری بتوانند وارد سامانه آزمون شوند . هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۹ کمی بیشتر از مبلغ 45000 تومان ( هزینه آزمون سال گذشته ) خواهد بود .آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1399 مانند سال گذشته زیر نظر سازمان اداری و استخدامی کشور و توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود . علاقه مندان به استخدام در رشته های شغلی مرتبط با وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی می توانند در زمان تعیین شده در این آزمون نام نویسی کرده و با طی مراحل پذیرش در محل مورد نظر استخدام شوند .

کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ موظف هستند برای ثبت نام در این آزمون ، هزینه معینی را پرداخت کرده و سپس با کارت اعتباری تهیه شده با آن مبلغ وارد سامانه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ شده و مراحل نام نویسی خود را یکی پس از دیگری طی کنند .

لذا به منظور آگاه سازی متقاضیان آزمون سال جاری ، در ادامه این مقاله جزئیات میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 و هم چنین زمان و نحوه پرداخت این هزینه را ارائه داده ایم .

 

میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99 ، می توانند با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و آغاز نام نویسی این آزمون ، در مهلت ارائه شده برای تکمیل فرم های ثبت نام و بارگذاری مدارک خواسته شده اقدام کرده و ثبت نام خود را در رشته شغلی و در محل مورد نظر تکمیل کنند .

 

 معمولا در هر دوره از ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، میزان هزینه قابل پرداخت برای خرید کارت اعتباری و شماره سریال نام نویسی در آزمون ، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور تعیین شده و با انتشار اطلاعیه ثبت نام به داوطلبان متقاضی اطلاع رسانی می شود .

 

 با توجه به عدم انتشار اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، با استناد به هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال گذشته که به میزان 45000 تومان بوده ، پیش بینی می شود که هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 کمی بیشتر از این مبلغ باشد .

 

به محض اعلام میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 این مقاله بروزرسانی خواهد شد .

 

 داوطلبان با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا می توانند از آخرین اخبار مرتبط با آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 مطلع شوند . متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات نام نویسی این آزمون مطلع شوند .

حتما بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 

 

 

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 داوطلبان برای ثبت نام در رشته های شغلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت و برای ورود به سامانه ثبت نام این آزمون به شماره سریال ثبت نام احتیاج دارند . شماره سریال ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت پس از پرداخت هزینه معین شده از سوی سازمان سنجش صادر شده و تحت عنوان کارت اعتباری برای داوطلبان نمایش داده می شود .

 

 لذا با توجه به این موضوع بدیهی است که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 همزمان با آغاز مهلت نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال جاری آغاز شده و تا پایان مهلت ثبت نام آزمون ادامه دارد و داوطالبان تا پایان این مهلت می توانند هزینه تعیین شده را پرداخت کنند .

 

 بنا به اظهارات برخی از مسئولین ، ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی من جمله وزارت بهداشت در سال ۹۹ در بازه زمانی تابستان انجام خواهد شد و لذا پیش بینی می شود مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ نیز در همین بازه تعیین شود .

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 همزمان با آغاز مهلت نام نویسی آزمون آغاز می شود

 

 خاطر نشان می شود به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام و زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 ثبت نام ، بارگذاری مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و هم چنین پرداخت هزینه این آزمون به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود . داوطلبان برای پرداخت هزینه تعیین شده می بایست با اطلاعات کارت خود ، هزینه آزمون را به صورت اینترنتی پرداخت کنند .

 

 

 مراحل پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 :

 

1 - ورود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

2 - انتخاب گزینه " استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی "

3 - ورود به سامانه " ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های کشور سال 1399 "

4 - انتخاب گزینه " خرید کارت اعتباری " از منوی سمت راست

5 - انتخاب گزینه " سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های کشور سال 1399 "

6 - تکمیل اطلاعات خوسته شده از داوطلب

7 - وارد کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی

8 - تایید اطلاعات و دریافت شماره سریال ثبت نام

 

    

به محض آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون در این قسمت فعال خواهد شد .

 

 هم چنین به داوطلبان متقاضی آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ توصیه می شود علاوه بر این آزمون برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز نام نویسی کرده و شانس پذیرش خود را برای این آزمون نیز بسنجند .

در ادامه بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

 

 

 اگر پس از مطالعه مقاله هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .سوالات متداول

 

1- ✔️ به چه صورتی باید سریال ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را تهیه کرد ؟

✔️ داوطلبان می توانند با پرداخت هزینه اعلام شده در این مقاله ، سریال ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را خریداری کنند .2- ✔️ چه زمانی باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را پرداخت کرد ؟

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت همزمان با ثبت نام آزمون انجام می شود .3- ✔️ هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را به چه صورتی باید پرداخت کرد ؟

✔️ داوطلبان باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند که مراحل پرداخت در این مقاله ارائه شده است .

منبع : هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 مرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: