ابلاغ دستورالعمل فعالیت آموزشی غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
نوشته شده توسط : sevda

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دستورالعمل فعالیت آموزشی به شیوه غیرحضوری و مجازی دانشجویان این دانشگاه از سوی دکتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ابلاغ شد .
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : این دستورالعمل در خصوص تمدید بازه زمان زمانی ویرایش انتخاب واحد و میهمانی دانشجویان ، برگزاری دروس عمومی ، مهارت‌های مشترک ، دروس صرفا" نظری پایه و اصلی ، بصورت مجازی و غیرحضوری ، مبنای پرداخت حق التدریس دوره های مجازی و غیرحضوری ، چگونگی حذف یک یا چند عنوان درسی ، سنوات تحصیلی ، عدم برگزاری عمومی دوره تابستان ابلاغ شد .
دکتر مختار جلالی جواران بیان کرد : کلاس های دروس عملی و کارگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفا بصورت حضوری برگزار می شود . لذا برای برگزاری حضوری کلاس ها پس از عادی شدن شرایط ضرورت دارد تمهیدات لازم از قبیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، استفاده از کلاس های بزرگ و دارای تهویه مناسب و چینش صندلی های کلاسی با فاصله از هم ، دسترسی دانشجویان به امکانات بهداشتی و ملزومات ضدعفونی ، همچنین ضدعفونی نمودن آزمایشگاه، کارگاه و تجهیزات مرتبط قبل و بعد از حضور دانشجو صورت پذیرد .
وی تاکید کرد : به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی انتظار می رود اهتمام و اقدام لازم برای مشارکت حداکثری به منظور تداوم وظایف آموزشی تا عادی شدن شرایط، بهره‌مندی از زیرساخت‌های برگزاری آموزش ، نظارت دقیق بر کمّیت و کیف رعایت مقررات و ضوابط برگزاری کلاسهای مجازی و غیرحضوری و رفع اشکال ، از سوی روسای واحدهای استانی، مراکز آموزشی، مدرسان و دانشجویان عزیز در حد مطلوب صورت پذیرد .
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پایان کلاس های نیم‌سال دوم تحصیلی 99-98 این دانشگاه به تاریخ 99/05/17 بوده و بازه زمانی امتحانات نیز از مورخ 99/05/19 لغایت 99/05/31 خواهد بود .

منبع : ابلاغ دستورالعمل فعالیت آموزشی غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی

:: بازدید از این مطلب : 223
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 4 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: