زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
نوشته شده توسط : sevda

مرکز سنجش پزشکی نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را در دو مرحله منتشر کرده و بر روی سایت sanjeshp.ir قرار می دهد . نتایج اولیه این آزمون که به بررسی وضعیت علمی داوطلبان می پردازد احتمالا اواخر مرداد ماه و نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت نیز احتمالا اواسط شهریور ماه اعلام می شود .


علاقه مندان به تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد علوم پزشکی پس از ثبت نام و اعلام علاقه مندی خود باید در آزمون ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده و با یک دیگر به رقابت بپردازند . نتایج اولیه این آزمون که حاوی رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن داوطلب برای شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد در قالب کارنامه ای منتشر شده و بر روی سایت sanjeshp.ir قرار می گیرد .

داوطلبانی که بر اساس این نتایج مجاز به انتخاب رشته شوند با تکمیل فرم اینترنتی و اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود می توانند به تخمین شانس قبولی در رشته محل های مختلف بپردازند . لازم به ذکر است وضعیت قبولی یا عدم قبولی این داوطلبان در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 مشخص می شود .

هر چند مرکز سنجش پزشکی جدول زمانبندی کلیه فرایندها را در دفنرچه راهنمای این آزمون منتشر می کند اما برای اطلاع به موقع داوطلبان به بررسی زمان اعلام جواب کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ پرداخته و کلیه اخبار و اطلاعیه های مختلف در این خصوص را اطلاع رسانی می کنیم .


زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
با آغاز فرایند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انتشار دفترچه راهنمای این آزمون جدولی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که به بررسی تاریخ در نظر گرفته شده برای کلیه فرایندها می پردازد . بر اساس این جدول زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 اواسط مرداد ماه ( 15 مرداد ماه ) می باشد اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاخیر در زمان برگزاری کنکور ارشد علوم پزشکی 99 ، نتایج احتمالا اواخر مرداد ماه منتشر خواهد شد .

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون به منظور اطلاع از وضعیت علمی خود باید در این تاریخ به سایت مرکز سنجش پزشکی مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند . کارنامه اولیه کنکور ارشد وزارت بهداشت حاوی اطلاعاتی نظیر رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن داوطلب برای شرکت در انتخاب رشته می باشد . متقاضیانی که بر اساس این کارنامه حد نصاب علمی لازم را کسب نمایند می توانند در فرایند انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند .

لازم به ذکر است جواب اولیه این آزمون قبولی داوطلب را تضمین نکرده و صرفا مجوزی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۹ می باشد که حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون منتشر شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد . داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوطه مطلع شوند .

 

 زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 احتمالا اواخر مرداد ماه می باشد .

 

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
با اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 اولویت بندی رشته محل های انتخابی داوطلب مورد بررسی قرار گرفته و نتایج قبولی یا عدم قبولی وی در سایت sanjeshp.ir منتشر می شود . بر اساس اعلام مرکز سنجش پزشکی زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ نیمه اول شهریور ماه می باشد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاخیر در زمان برگزاری آزمون تمامی مراحل به تعویق افتاده و احتمالا در اواسط شهریور ماه شاهد اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 99 خواهیم بود .

بی شک داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کنکور ارشد علوم پزشکی دقت بیشتری داشته و چینش انتخاب های خود را بر اساس چهار فاکتور علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه انجام دهند نتایج قابل قبولی در این مرحله کسب می کنند . از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم تمامی عوامل موثر در انتخاب رشته را در نظر گرفته و با آگاهی کامل به تکمیل فرم اینترنتی بپردازند .

 

 زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 احتمالا اواسط شهریور ماه می باشد .

 

مشاوره اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
در آخر می توان نتیجه گرفت داوطلبانی که با برنامه ریزی و مدیریت زمان به مطالعه منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت پرداخته و با آمادگی کامل در جلسه آزمون حضور یابند می توانند حد نصاب علمی لازم برای شرکت در انتخاب رشته را کسب نمایند . این متقاضیان به شرط داشتن انتخاب رشته ای دقیق و حساب شده جزو پذیرفته شدگان نهایی آزمون ارشد علوم پزشکی خواهند بود . 

لازم به ذکر است داوطلبانی که علاوه بر کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ در آزمون ارشد وزارت علوم هم شرکت کرده اند مجاز به ادامه تحصیل در یک رشته محل خواهند بود . این متقاضیان به منظور مشاهده نتایج کارشناسی ارشد 99 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند . 

 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در زمان اعلام جواب کنکور ارشد پزشکی و وزارت علوم همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود .

 


سوالات متداول

1- نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت چگونه اعلام می شود ؟
مطابق متن مقاله این نتایج به صورت اینترنتی و در دو مرحله اعلام خواهد شد .

2- در زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چه اطلاعاتی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد ؟
داوطلبان در این زمان کارنامه ای حاوی رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن خود برای شرکت در انتخاب رشته دریافت می کنند که به محض اعلام زمان دقیق این فرایند متن مقاله بروزرسانی خواهد شد .

3- نتایج اولویت بندی رشته محل های انتخابی داوطلبان ارشد علوم پزشکی چه زمانی اعلام می شود ؟
مطابق متن مقاله نتایج نهایی این آزمون احتمالا اواسط شهریور ماه منتشر می شود .

منبع : زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

:: بازدید از این مطلب : 188
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: