ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان golestan.gut.ac.ir
نوشته شده توسط : sevda

دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشکده فنی مهندسی گلپایگان موظف هستند برای انجام امور الکترونیکی دانشگاهی و دانشجویی خود وارد سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان شوند . دانشجویان برای ورود به سیستم گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان باید وارد سایت golestan.gut.ac.ir شده و با وارد کردن نام کاربری و گذر واژه به صفحه خود دست یابند .

 

دانشکده فنی مهندسی گلپایگان به منظور تسهیل انجام امور آموزشی دانشجویان و برای کاهش مراجعات و مراودات حضوری دانشجویان به واحد آموزش دانشکده ، از سامانه الکترونیکی گلستان استفاده می کند . کلیه دانشجویان این دانشکده از بدو قبولی تا فارغ التحصیلی باید از سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان به نشانی golestan.gut.ac.ir استفاده کنند .

این سامانه برای انجام امور دانشجویی از جمله ثبت نام اولیه ، مشاهده لیست دروس ترمی ، انتخاب یا حذف و اضافه واحد ، پرداخت شهریه ، مشاهده نمرات و کارنامه ، ارزشیابی اساتید ، دریافت کارت آزمون و .... کاربرد دارد . لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان با سایر دانشگاه های کاربر این سامانه متفاوت است .

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان و به منظور تسهیل ورود به این سیستم ، در ادامه این مقاله علاوه بر لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان ، مراحل و نحوه ورود به این سامانه را به همراه راهنمای تصویری ارائه داده ایم .

 

لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان

 سامانه گلستان سایتی گسترده و یکپارچه بوده و برای امور آموزشی بسیاری از دانشگاه های سراسری ، غیرانتفاعی ، پیام نور و .. استفاده می شود . از این رو آدرس و لینک ورود به سامانه گلستان هر دانشکده با دیگری متفات بوده به عنوان مثال لینک سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با دانشکده فنی مهندسی گلپایگان متفاوت است . 

 

 دانشجویان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان برای انجام امور دانشجویی خود باید پس از ورود به سامانه گلستان به نشانی golestan.gut.ac.ir این دانشگاه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به صفحه شخصی خود دست یافته و سپس کارهای مورد نظر را انجام دهند . در ادامه لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان را ارائه داده ایم .

 

 برای ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان کلیک کنید 

 

 دانشجویان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان برای آشنایی کامل با کاربرد ها و خدمات سامانه گلستان می توانند نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای انجام اقدامات مورد نظر خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: سامانه گلستان

 

 

 

 

نحوه ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان

 دانشجویان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان پس از ورود به سایت سامانه گلستان به نشانی golestan.gut.ac.ir باید با انتخاب گزینه ورود به سیستم ، اطلاعات خواسته شده ( نام کاربری و گذرواژه ) خود را در این سامانه وارد کنند تا به صفحه شخصی خود دسترسی پیدا کرده و بتوانند برای انجام امور مورد نظر اقدام کنند . در ادامه مراحل ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان را ارائه داده ایم .

 

1 - ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان به نشانی golestan.gut.ac.ir

2 - انتخاب گزینه " ورود به سیستم "

3 - وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری / گذر واژه "

4 - ورود به سامانه و انتخاب گزینه مورد نظر از منوی سایت

 

 نام کاربری و گذر واژه سامانه گلستان هر دانشجو از سوی آموزش دانشکده فنی مهندسی گلپایگان مشخص شده و به صورت دستورالعملی در سامانه و یا شخصا به هر فرد اطلاع رسانی می شود . معمولا از کد ملی / شماره شناسنامه و شماره دانشجویی برای نام کاربری و گذر واژه دانشجویان استفاده می شود اما ممکن است بر اساس اطلاعات دیگر نیز تعیین شود .

بیشتر بخوانید: لینک سریع ورود به سیستم جامع گلستان

 

راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان

 با توجه به لزوم طی مراحلی برای دسترسی به خدمات و امکانات سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان برای راهنمایی هر چه بهتر دانشجویان این دانشکده علاوه بر مراحل و لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان این دانشکده را نیز ارائه داده ایم .

 

1 - جست و جوی عبارت " golestan.gut.ac.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم

 

 

2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سامانه گلستان - دانشکده فنی مهندسی گلپایگان "

 

 

3 - ورود به سایت گلستان و انتخاب گزینه ورود به سیستم

 

 

4 - وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور و انتخاب گزینه " ورود "

 

 

 هم چنین دانشجویان دانشگاه پیام نور نیز می توانند با ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور ( اختصاصی ) از امکان انجام الکترونیکی پرداخت شهریه ، انتخاب واحد و بسیاری دیگر از خدمات استفاده کنند .

 

 

 

 

 

 هم چنین دانشجویان دانشگاه ها می توانند با دانلود برنامه سیستم گلستان و نصب آن بر رو موبایل از طریق کوشی نیز وارد سایت گلستان شوند . علاوه بر این راه دانشجویان به صورت مستقیم نیز می توانند وارد سامانه گلستان شوند که با مطالعه مقاله زیر می توانند جزئیات ورود به سامانه گلستان با موبایل را مطالعه کنند .

در ادامه بخوانید: ورود به سیستم گلستان با موبایل

 

اگر پس از مطالعه مقاله ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان سوال یا اشکالی در خصوص دسترسی به این سامانه و یا استفاده از سیستم گلستان دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا ، پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنید .سوالات متداول

 

1- ✔️ برای انجام امور آموزشی دانشکده فنی مهندسی گلپایگان باید از چه سامانه ای استفاده کرد ؟

✔️ امور آموزشی دانشکده فنی مهندسی گلپایگان از طریق سامانه گلستان انجام می شود که لینک ورود به این سامانه در مقاله ارائه شده است .2- ✔️ سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان به چه منظوری کاربرد دارد ؟

✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان به منظور اموری چون انتخاب واحد ، مشاهده کارنامه ، مشاهده لیست دروس ، پرداخت شهریه و ... کاربرد دارد .3- ✔️ آدرس سایت سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان چیست ؟

✔️نشانی این ساییت golestan.gut.ac.ir می باشد که لینک مستقیم و نحوه ورود به این سامانه در این مقاله نیز ارائه شده است . 

منبع : ورود به سامانه گلستان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان golestan.gut.ac.ir

:: بازدید از این مطلب : 8
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 دی 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: