دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز
نوشته شده توسط : sevda

متقاضیان تحصیل در مدرسه ماندگار البرز جهت ثبت نام در آزمون ورودی پایه دهم باید برای اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش و ثبت نام ابتدا با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی azmoon.tehranedu.ir اقدام به دانلود دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ نمایند .دانش آموزان پسری که داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ می توانند باید در زمان مقرر به ساست ثبت نام این مدارس به آدرس azmoon.tehranedu.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

داوطلبان جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون و شرایط لازم جهت شرکت در آزمون ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401 باید پس از انتشار دفترچه ثبت نام به سامانه ذکر شده مراجعه کرده و اقدام به دریافت آن نمایند .

در صورت ایجاد هر گونه مشکل در روند ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ باحث ایجاد اختلال در روند ثبت اطلاعات و حضور داوطلب در جلسه آزمون خواهد شد بنابراین باید موارد عنوان شده در دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401 با دقت و به طور کامل مطالعه گردد ، بنابراین جهت راهنمایی بیشتر داوطلبان شرکت در آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در ادامه موارد مربوطه از جمله زمان دریافت و جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401 شرح داده و بررسی می نماییم .

 

زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

هدف از انتشار این دفترچه افزایش اطلاعات داوطلبان در خصوص جزئیات مراحل ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز بوده است . به داوطلبان توصیه می شود برای کاهش احتمال اشتباه در مراحل ثبت نام ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون ورودی ماندگار البرز پایه دهم 1400 - 1401 را دریافت و به دقت مطالعه نمایند .

در حال حاضر و با توجه به شرایط حاصل از تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس و تغییرات ایجاد شده در زمان بندی امتحانات و آزمون ها هیچ تاریخ دقیقی را نمی توان برای زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ مشخص نشده است اما به محض انتشار دفترچه ثبت نام تمامی جزئیات مربوطبه در این قسمت اطلاع رسانی شده و لینک دانلود دفترچه نیز فعال خواهد شد .

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان البرز 1400 - 1401

 

در حال حاضر هیچ گونه امکانی برای دسترسی به دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ برای داوطلبان این آزمون وجود ندارد . به محض انتشار دفترچه ثبت نام لینک دریافت در جدول بالا فعال شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد .  

 

بیشتربخوانید: زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401

 

 

جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 140 حاوی اطلاعات و مواردی است که دانش آموزان با مطالعه آن ها می توانند از روند ثبت نام و شرایط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ مطلع شده و موارد لازم را تکمیل نمایند .

وجود هر گونه اشکال در روند ثبت نام دانش آموزان موجب ایجاد مشکلات زیادی برای آن ها شده و در برخی مواقع باعث محرومیت دانش آموز از شرکت در جلسه آزمون می گردد ، لذا بهتر است در زمان مقرر دانش آموزان دفترچه ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز 1400 - 1401 را دریافت کرده و با دقت و به طور کامل آن را مطالعه کنند تا در صورت وجود مشکل اقدام به برطرف ساختن آن نمایند .

به منظور راهنمایی بیشتر دانش آموزان در رابطه با اهمیت دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون ورودی مدارس البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در ادامه این بخش جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون را به طور خلاصه برای داوطلبان عنوان می نماییم .

 جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401 عبارتند از :

 

 شرایط عمومی برگزاری جلسه آزمون

 شرایط اختصاصی داوطلب جهت شرکت در آزمون

 زمانبندی های مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، برگزاری و اعلام نتایج آزمون

 قوانین و تبصره های موجود در روند برگزاری آزمون

 

در ادامه بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401

 

 

 

 

 توصیه می شود جهت اطلاع به موقع از تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام مدرسه پسرانه ماندگار البرز 1400 - 1401 عضو صفحه اینستاگرام مدارس هیوا و یا کانال تلگرام مدارس شوید همچنین کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز می توانند شما را در روند ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ یاری نمایند .

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز در چه تاریخی منتشر می شود ؟

✔️ دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز هر ساله همزمان با آغاز رویداد ثبت نام منتشر می شود که در این مقاله درباره آن توضیح داده شده است .2- ✔️ دفترچه راهنمای ثبت نام مدرسه ماندگار البرز در چه سایتی منتشر می شود ؟

✔️ دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز هر ساله در سایت آموزش و پرورش استان تهران منتشر می شود که در این سایت آدرس آن ذکر شده است .3- ✔️ دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز شامل چه اطلاعاتی است ؟

✔️ در دفترچه ثبت نام در آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1400 - 1401 اطلاعات مهمی از قبیل شرایط عمومی و اختصاصی ، زمانبندی ها ، مراحل ثبت نام و ... درج شده است که برای اطلاع از جزئیات می توانید این مقاله را مطالعه کنید .

منبع : دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 بهمن 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: