نتایج آزمون استخدامی
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبانی که در هشتمین دوره از آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 99 ثبت نام کرده و در آزمون کتبی شرکت کرده اند باید در تاریخ مشخص شده برای مشاهده نتیجه قبولی خود وارد سایت سازمان سنجش شوند و از راه یافتن و یا عدم قبولی خود برای شرکت در مرحله دوم این پذیرش مطلع شوند .آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۹۹ برای جذب نیرو در دستگاه های مختلف دولتی از جمله آموزش و پرورش ، سازمان اداری استخدامی و ... برگزار شد . داوطلبانی که در روز آزمون کتبی استخدام دستگاه اجرایی در حوزه برگزاری آزمون حضور یافتند ، پس از اتمام این مرحله باید در انتظار نتایج خود باشند تا از راه یافتن خود به مصاحبه ها یا عدم پذیرش در این مرحله مطلع شوند .

شرکت کنندگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور کارنامه خود را مشاهده نمایند که این سازمان برای سهولت و رفاه حال داوطلبان دو یا چند روش را برای اطلاع از نتایج تعبیه کرده است .

لذا به منظور آگاه سازی و اطلاع رسانی هر چه صحیح تر به داوطلبان هشتمین دوره از آزمون استخدام ادارات دولتی ، در ادامه این مقاله زمان ، نحوه ، لینک و راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 را ارائه داده ایم .

 

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 همانطور که پیش از این اشاره شده است ، سازمان سنجش به عنوان مجری آزمون استخدامی ادارات دولتی سال 99 زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را مشخص کرده و به داوطلبان اطلاع رسانی می کند . البته بدیهی است که وظیفه انتشار کارنامه و اعلام نتایج نیز برعهده این سازمان است .

 

 معمولا هر ساله و در هر دوره از برگزاری آزمون استخدامی متمرکز و فراگیر دستگاه های اجرایی ، نتایج مرحله اول این آزمون  یعنی امتحان کتبی ، حدودا 1 ماه بعد از زمان برگزاری آزمون استخدامی ادارات و ارگان های های اجرایی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود .

 

 با توجه به این موضوع و با در نظر گرفتن تاریخ برگزاری آزمون استخدامی اجرایی سال ۹۹ که 11 و 12 دی ماه بوده ، و طبق سخنان سخنگوی سازمان سنجش نتایج اولیه آمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال جاری در بازه زمانی دهه اول بهمن ماه سال 99 اعلام شود .

 

نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ دهه اول بهمن ماه اعلام خواهد شد .

 

حتما بخوانید: سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 راهنمای تصویری مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 :

 

1 - آدرس " sanjesh.org " و یا " سازمان سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ کرده و جست و جو کنید .

 

 

 

2 - اولین گزینه با عنوان  " سازمان سنجش آموزش کشور " را از بین نتایج نمایش داده شده انتخاب کنید .

 

 

 3 - " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را از قسمت منوی رنگی بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید .

 

 

4 - با کلیک بر روی گزینه " اعلام نتایج آزمون استخدامی متمکز دستگاه های اجرایی سال 1399 " وارد سامانه اعلام نتایج می شوید .

 

 

5 - ورود به سامانه با استفاده از یکی دو روش ارائه شده و مشاهده نتایج آزمون

 

 

به محض اعلام شدن نتایج اولیه آزمون استخدامی سال ۹۹ ، راهنمای تصویری ارائه شده بروزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت فعال خواهد شد .

 

 به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و فعال شدن لینک نتایج آزمون این مقاله نیز بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبان می توانند پس از اعلام شدن نتایج در صورت اطمینان برای اعتراض به نتایج اعلام شده اقدام کنند .

حتما بخوانید: اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 نیز مانند سال های گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می شود . داوطلبان می توانند پس از اطلاع از نتایج پذیرش و یا عدم پذیرش خود در آزمون سال جاری برای مراحل بعدی اقدام کنند .

 

 معمولا با توجه به متفاوت بودن زمان و نحوه مصاحبه ارگان های اجرایی ، زمان اعلام نتایج نهایی این سازمان ها با هم متفاوت است و لذا سازمان سنجش در بازه های زمانی مختلف و طی چند مرحله اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجراییرا اعلام می کند که پیش بینی می شود همین رویه برای سال ۹۹ نیز صدق کند .

 

 با توجه به عدم انتشار اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج نهایی این آزمون و با در نظر گیری شباهت زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 با سال گذشته ، پیش بینی می شود که زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون نیز مشابه سال گذشته بوده و از تابستان سال آتی یعنی 1400 اعلام شود .

 

نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ احتمالا از تابستان 1400 اعلام خواهد شد .

 

 راهنمای تصویری مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 :

 

1 - آدرس " sanjesh.org " و یا " سازمان سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ کرده و جست و جو کنید .

 

 

 

2 - اولین گزینه با عنوان  " سازمان سنجش آموزش کشور " را از بین نتایج نمایش داده شده انتخاب کنید .

 

 

 3 - " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را از قسمت منوی رنگی بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید .

 

 

4 - با کلیک بر روی گزینه " اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی متمکز دستگاه های اجرایی سال 1399 " وارد سامانه اعلام نتایج می شوید .

 

 

5 - ورود به سامانه با استفاده از یکی دو روش ارائه شده و مشاهده نتایج آزمون

 

 

به محض اعلام شدن نتایج نهایی آزمون استخدامی سال 99 ، راهنمای تصویری ارائه شده بروزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت فعال خواهد شد .

 

 به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ و فعال شدن لینک نتایج آزمون این مقاله نیز بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات اعلام نتیاج آزمون اسل 99 مطلع شوند .

در ادامه بخوانید: زمان اعلام نتایج  آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

 

 

 

اگر پس از مطالعه مقاله جزئیات اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 سوالی در خصوص مشاهده جواب آزمون خود دارید می توانید پاسخ سوالات خود را از کارشناسان مرکز مشاوره هیوا جویا شوید . هم چنین مجددا خاطر نشان می شود که داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون هیا استخدامی هیوا از اخبار این آزمون مطلع شوند .

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چند مرحله اعلام می شود ؟

✔️ نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چند مرحله اعلام می شود که به محض مشخص شدن نتایج آزمون در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .2- ✔️ برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه اطلاعاتی مورد نیاز است ؟

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اطلاعات ثبت نام و اطلاعات فردی مورد نیاز است .3- ✔️ نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه زمانی اعلام می شود ؟

✔️ نتایج این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری امتحان ورودی اعلام می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

منبع : نتایج آزمون استخدامی

:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 بهمن 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: