sampad-lpm.ir
نوشته شده توسط : sevda

مدارس سمپاد هر ساله به منظور پذیرش دانش آموزان ، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می کنند . متقاضیان تحصیل در این مدارس در سال تحصیلی 1400 - 1401 می توانند با ورود به پورتال استعداد های درخشان به آدرس sampad.medu.ir در بازه زمانی مشخص ، ثبت نام خود را در مدارس سمپاد تکمیل نموده و هم چنین نتایج آزمون های ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را مشاهده نمایند .مدارس تیزهوشان یا مدارس سمپاد تحت نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که به اختصار سمپاد نامیده می شود ، اداره می شوند . این مدارس به دلیل داشتن امکانات آموزشی عالی و جو رقابتی مناسب برای دانش آموزان تیزهوش ، هر ساله متقاضیان زیادی دارد که می خواهند در مقطع هفتم و یا دهم در این مدارس به تحصیل بپردازند . 

داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد 1400 - 1401 که با نام مدارس تیزهوشان هم شناخته می شود ،  می بایست با ورود به سایت sampad.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند . از آن جایی که اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ هم از طریق همین سایت صورت می گیرد ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست با مراجعه دوباره به همین سایت به آدرس sampad.medu.ir در بازه زمانی مشخص ، نتایج خود را مشاهده نمایند .

در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر درباره سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد sampad.medu.ir در سال تحصیلی 1400 - 1401 به منظور آشنایی بیشتر با این سایت پرداخته شده است .

 

ثبت نام مدارس سمپاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در سایت sampad.medu.ir

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد 1400 - 1401 را دارند می بایست با استفاده از کد ملی و رمز ورود همگام خود در سایت ثبت نام مدارس استعداد درخشان​ به آدرس sampad.medu.ir ، وارد پنل خود شده و ثبت نام آزمون ورودی سمپاد را تکمیل کنند . هم چنین این دانش آموزان می توانند در زمان اعلام نتایج از طریق همین سایت برای دریافت نتیجه آزمون و یا ثبت اعتراض به نتایج ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ اقدام نمایند .

دانش آموزان هنگام ورود به سامانه sampad.medu.ir ، در واقع وارد صفحه درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش می شوند ، سپس با انتخاب پایه خود و بعد از آن با ثبت نمودن کد ملی و رمز همگام وارد صفحه شخصی خود می شوند .  در ادامه می توانید راهنمای تصویری ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد sampad.medu.ir را مشاهده نمایید .

 

ابتدا آدرس sampad.medu.ir را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید و پس از بارگذاری کامل سایت استعدادهای درخشان روی دکمه ورود کلیک کنید .

 

sampad.medu.ir

 

در این صفحه در ابتدا ، کد ملی و سپس رمز همگام خود را که از مدیر مدرسه دریافت نموده اید وارد نمایید و درآخر دکمه ورود را بزنید تا بتوانید وارد پنل ثبت نام مدارس سمپاد شوید . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان رجوع نمایید .

 

 اعلام نتایج sampad.medu.ir

 

 

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

 

اعلام نتایج مدارس سمپاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در سایت sampad.medu.ir

شرکت کنندگان در آزمون ورودی تیزهوشان 1400 - 1401 باید به منظور مشاهده اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، به پورتال استعداد های درخشان به آدرس sampad.medu.ir مراجعه نموده و با ورود کد ملی و رمز عبور همگام خود ، وارد سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد شده و نتایج خود را مشاهده نمایند . در ادامه می توانید زمان اعلام نتایج آزمون سمپاد را مشاهده نمایید .

 

 

به محض اعلام نتایج مدارس سمپاد 1400 - 1401 در سایت sampad.medu.ir ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 باید در زمان تعیین شده به سایت sampad.medu.ir مراجعه کرده و اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمایند. اطلاعات درج شده در کارت آزمون ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ شامل اطلاعات فردی و تحصیلی داوطلب، زمان و مکان برگزاری آزمون و شرایط لازم برای برگزاری آزمون برای داوطلبان و برگزار کنندگان می باشد.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 برای تمامی دانش آموزان اجباری بوده و در صورت نبود این کارت، داوطلب اجازه شرکت در آزمون را نخواهد داشت.

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در حال حاضر منتشر نشده است. به محض انتشار کارت آزمون جزئیات لازم در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

بیشتر بخوانید: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

 

ورود به سامانه آزمون آنلاین سمپاد sampad-lpm.ir

سامانه sampad-lpm.ir پرتال برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس تیزهوشان است که دانش آموزان این مدارس با مراجعه به این سامانه می توانند در آزمون های آنلاین مربوط به پایه تحصیلی خود شرکت کرده و میزان توانایی های تحصیلی خود را بسنجند.

آزمون های ارائه شده در پرتال آزمون sampad-lpm.ir با عنوان پیش آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم برگزار می شود. این آزمون ها دارای زمان بندی مشخصی هستند که دانش آموزان باید در تاریخ معین شده به این سامانه مراجعه کرده و به پاسخگویی به سوالات آزمون بپردازند.

دانش آموزان پس از ورود بهsampad-lpm.ir با درج نام کاربری خود در قسمت تعیین شده می توانند وارد بخش آزمون شده و به سوالات پاسخ دهند.

 

 

زمان بندی تعیین شده برای آزمون دانش آموزان به ترتیب زیر می باشد.

 

پیش آزمون پایه هفتم: ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح

پایه هفتم: دوشنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح

پایه هشتم: چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح

پایه نهم: چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱ صبح

 

 

لازم به ذکر است که آزمون های ذکر شده مربوط به مرحله اول آزمون های پیشرفت تحصیلی مدارس سمپاد بوده و مرحله دوم این آزمون در اردیبهشت 1400 برگزار خواهد شد. توجه داشته باشید که شرکت در این آزمون های برای تمامی دانش آموزان مدارس استعداد های درخشان الزامی می باشد.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد sampad.medu.ir در سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ عضو کانال تلگرام مدارس تیزهوشان هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس تیزهوشان هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال درباره سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد sampad.medu.ir در سال تحصیلی 1400 - 1401 می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

 

در ادامه بخوانید: ثبت نام آزمون مدارس سمپادسوالات متداول

 

1- ✔️ پذیرش در مدارس سمپاد پایه هفتم و دهم به چه صورت انجام می شود ؟ 

✔️ پذیرش دانش آموزان در مدارس سمپاد از طریق آزمون ورودی و  به صورت اینترنتی انجام می شود که آدرس سایت آن در این مقاله ارائه شده است . 2- ✔️ آدرس سایت ثبت نام ثبت نام مدارس سمپاد هفتم و دهم چیست ؟

✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپاد از طریق سایت sampad.medu.ir انجام می شود .3- ✔️ دانش آموزان برای ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان به چه چیزهایی نیاز دارند ؟

✔️ به منظور ورود به سایت مدارس سمپاد دانش آموزان به رمز ورود همگام و کد ملی خود نیاز دارند که در متن این مقاله نحوه ورود به سایت به صورت راهنمای تصویری شرح داده شده است .

منبع : sampad-lpm.ir

:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 اسفند 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: