ویرایش ثبت نام کنکور تیزهوشان
نوشته شده توسط : sevda

برخی دانش آموزان در هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان دچار اشتباهاتی در وارد کردن اطلاعات خود می شوند و متاسفانه امکان برگشت به صفحه ثبت نام بعد از پرداخت هزینه ، برای آن ها وجود ندارد به همین دلیل سازمان استعداد های درخشان برای جلوگیری از عواقب ثبت اشتباه اطلاعات دانش آموزان در این آزمون ، اقدام به انتشار اطلاعیه ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 می کند .دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند ممکن است به هر دلیلی در زمان ثبت نام اطلاعات خود را اشتباه وارد کنند  . اگر اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان درست وارد نشده باشند مشخصات داوطلب در کارت ورود به جلسه نیز اشتباه ثبت شده و در این صورت امکان حضور در جلسه آزمون برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت به همین دلیل توصیه می کنیم که داوطلبان در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشند . 

اگر شما جزو کسانی هستید که در حین ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ دچار اشتباه شده اید ، نگران نباشید زیرا سازمان استعداد های درخشان برای حل این مشکل زمانی را برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی در نظر گرفته که در ادامه این مقاله به زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 پرداخته شده است .

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

دانش آموزان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم ممکن است در حین وارد کردن اطلاعات ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان دچار اشتباه شوند ، این داوطلبان می توانند در زمان مشخصی اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند که در ادامه این زمان برای هر مقطع به تفکیک شرح داده شده است :

 

​زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

امکان ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان پایه هفتم 1400 - 1401 در زمان ثبت نام برای کلیه داوطلبان وجود دارد علاوه بر این داوطلبانی که بعد از زمان ثبت نام متوجه اشتباه خود در اطلاعات ثبت نامی می شوند می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، اطلاعات خود را مجددا ویرایش کنند . 

 

 

به محضاعلام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

در صورتی که داوطلبان در بازه زمانی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 ، متوجه اشتباه در اطلاعات درج شده شود ، می توانند در همان زمان اطلاعات خود را ویرایش کنند . دانش آموزانی که بعد از زمان ثبت نام متوجه اشتباه در اطلاعات می شوند ، می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، اقدام به ویرایش مجدد مشخصات خود کنند . 

 

 

 

به محض اعلام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

 

ویرایش اطلاعاتی از قبیل استان ، شهر مقصد و اولويت‌ های انتخابی صرفا برای متقاضیانی که ثبت نام خود را با پرداخت هزینه ثبت نام نهایی نموده اند امکان پذیر خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

همان طور که گفتیم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی و از طریق سایت استعداد های درخشان وجود دارد که برای داوطلبان پایه هفتم و دهم متفاوت است به همین دلیل در این قسمت به شرح راهنمای تصویری مراحل ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 پرداخته شده است . 

 

راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

 

آدرس azmoon.medu.ir را در موتور جستجو گر خود سرچ کرده و پس از انتخاب پایه هفتم و ورود به سایت در قسمت های مشخص شده در شکل زیر کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید .

 

 

ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

آدرس azmoon.medu.ir را در موتور جستجو گر خود سرچ کرده و پس از انتخاب پایه هفتم نقش خود و نام سازمان را در قسمتی که در شکل زیر مشخص کرده است ، وارد کنید و پس از آن گزینه « تایید » را کلیک کنید .

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

آدرس azmoon.medu.ir را در موتور جستجو گر خود سرچ کرده و پس از انتخاب پایه هفتم در نهایت پس وارد شدن به پرتال شخصی خود قبل از انتخاب گزینه " ثبت نهایی " با انتخاب گزینه " ویرایش " که در شکل زیر مشخص شده است ، می توانید اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت نام این آزمون کنید .

 

 

تغییر اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401

 

 

 

 

تصاویر درج شده مربوط به ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن سامانه ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تصاویر بالا به روز رسانی خواهند شد. .

 

 

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

با توجه به تفاوت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیز هوشان 1400 - 1401 برای هر دو پایه تحصیلی هفتم و دهم ، در این بخش نیز به شرح تصویری و مرحله به مرحله ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم پرداخته ایم . 

 

راهنمای تصویریویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

 

ابتدا سایت azmoon.medu.ir را سرچ کرده و پس از ورود به سایت در جاهایی که در شکل زیر نشان داده شده است ، کد ملی و رمز همگام خود را وارد کنید .

 

ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

نقش خود و نام سازمان را در قسمت های مشخص شده در شکل زیر را وارد کرده و گزینه « تایید » را کلیک کنید .

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

نقش خود و نام سازمان را در قسمت های مشخص شده در شکل زیر را وارد کرده و گزینه در این مرحله روی گزینه ای که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنید .

 

 تغییر اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401

 

 

 

 

تصاویر درج شده مربوط به ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن سامانه ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تصاویر بالا به روز رسانی خواهند شد .

 

 

لازم به ذکر است که داوطلبان صرفا تا قبل از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 امکان ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام خود را دارند .

 

 

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون مدارس سمپاد

 

 

 

پیگیری ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

پیگیری ثبت نام تیزهوشان 1400 - 1401 شامل تمامی مراحل قبل از شروع آزمون و شرکت در جلسه امتحان می شود. داوطلبان هر دو پایه تحصیلی هفتم و دهم باید در زمان فعال شدن سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ علاوه بر مراجعه به سایت مربوط به پایه خود و انجام مراحل ثبت نام به اطلاعیه های و بخشنامه هایی که پس از ثبت نام اولیه از سوی سازمان استعداد های درخشان صادر می شود نیز توجه داشته باشند.

پس از ثبت نام و قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 باید توجه داشته باشید که هزینه ثبت نام و دریافت کارت آزمون را در مهلت تعیین شده پرداخت نمایند. در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به آخرین دقایق موکول نمایید، ممکن است در دسترسی به سامانه و پرداخت مبلغ ثبت نام دچار مشکل شده و مضطراب شوید.

دانش آموزانی که در آزمون های هر دو پایه تحصیلی هفتم و نهم مدارس تیزهوشان  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ثبت نام می نمایند، بهتر است از انجام درست تمامی مراحل ثبت نام اطمینان حاصل فرمایند تا درزمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ و یا دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دچار مشکل نشوند.

صحت اطلاعات درج شده در مراحل ثبت نام و پیگیری ثبت نام تیزهوشان 1400 - 1401 تا قبل ازبرگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در صورت وجود هر گونه اشکال در هریک از مراحل ثبت نام ممکن است داوطلب از شرکت در آزمون محروم گردد.

 

 

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 ، از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا باشند . توصیه می کنیم برای اطلاع بیشتر از زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ عضو کانال تلگرام مدارس تیزهوشان شوید و یا پیج اینستاگرام مدارس تیزهوشان را دنبال کنید .

 

در ادامه بخوانید: سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس سمپادسوالات متداول

 

1- ✔️ زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان در چه تاریخی است ؟ 

✔️ این زمان برای پایه های هفتم و دهم متفاوت است که زمان ویرایش ثبت نام تیزهوشان هر دو پایه در این مقاله به تفکیک شرح داده شده است . 2- ✔️ ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به چه صورت است ؟

✔️ به صورت اینترنتی در سایت استعداد های درخشان که در این مقاله آدرس سایت و راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام این پایه ارائه شده است . 3- ✔️ اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم چگونه ویرایش می شوند ؟

✔️ به صورت اینترنتی ، در سایت استعداد های درخشان که در این مقاله راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ارائه شده است . 

منبع : ویرایش ثبت نام کنکور تیزهوشان

:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 اسفند 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: